Advert
Advert
Advert

Altındağ’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Sesal Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Altundağ, Türkiye Cumhuriyeti’nin 93. kuruluş yıl dönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Altındağ’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Altındağ’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı Admin

Cumhuriyet Bayramımızı kutlamanın mutluluğu içinde olduğunu söyleyen Altundağ mesajında; “Kurtuluş Savaşı, ulusumuzun var olma savaşı, Cumhuriyet ise milletimizin tarih sahnesinde yeniden dirilişinin adıdır.

Türk Milleti’nin kenetlenmesiyle yürütülen Kurtuluş Savaşı’nın zaferle sonuçlanması ve ardından Cumhuriyet'in kurulması, tarihin ender kaydettiği bir başarıdır. Milletin kendini ilgilendiren kararlarda bizzat söz sahibi olması Cumhuriyetimizin en büyük teminatıdır” dedi.

“Atatürk'ün önderliğinde büyük Türk milletinin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyet'in tüm değerleriyle sonsuza değin yaşatılmasının herkesin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur” diyen Altundağ, “Bu duygu ve düşüncelerle; Türkiye Cumhuriyetinin 93 yıllık uygarlık başarısı olan ve gelecekte de olmaya devam edecek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Cumhuriyetin kurucularının, tüm şehitlerimizin aziz ruhları önünde saygı ile eğiliyor, kahraman gazilerimize şükran ve minnetlerimi sunuyorum” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı