Advert
Advert
Advert

​Çocuklar Kidofun'la Doğada Bir Gün Geçirdi

Kidofun Çocuk Etkinlik Rehberi 2. yaşını 2 Haziran Cumartesi günü çocuklarla birlikte birbirinden eğlenceli atölyeler ve aktivitelerle doğanın içinde kutladı.

​Çocuklar Kidofun'la Doğada Bir Gün Geçirdi
​Çocuklar Kidofun'la Doğada Bir Gün Geçirdi Admin

Kidofun Çocuk Etkinlik Rehberi'nin 2. yaş kutlaması Doğanın Çiftliği'nde yaratıcı okuma ve kendin yap atölyeleri, spor etkinlikleri ve çiftlik gezisiyle gerçekleşti. Çocuklar, yazar Gülşah Özdemir Koryürek'le birlikte hikayeler anlatıp, geri dönüşümlü malzemelerden rengarenk kuş yemlikleri yaptı. Milli sporcu ve eğitmen Beste Önal'la müzik eşliğinde, doğal meyve ve sebzeleri kullanarak eğitsel oyunlar oynayan çocuklar, daha sonra Doğanın Çiftliği'ni gezerek çiftlik hayvanlarını yakından tanıma imkanı buldular.

Çocuklar atölyeler ve aktivitelerle vakit geçirirken Rana Babaç Çelebi, anne babalar için aromaterapi atölyesinde en popüler sabit ve uçucu yağları tanıttı, bu yağların kullanım amaç ve biçimlerini anlattı.

Kidofun, sayısı 20 bine yaklaşan kullanıcılarını on binlerce çocuk etkinliğiyle buluşturdu. Hem etkinlik organizatörleri hem de anne babaları için ücretsiz olan Kidofun mobil uygulaması AppStore ve Google Play'den indirilebilir.

Milk LAB34 Hakkında:

2015 yılından beri yazılım ve danışmanlık hizmeti veren Milk LAB34, en yeni teknolojilerle yaratıcılığı bir araya getiren ve işini tutkuyla yapan bir ekiptir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı