Advert
Advert
Advert

MHP İlçe Teşkilatı Sahurda Buluştu !

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen sahur programında ilçe teşkilatı bir araya geldi. MHP İstanbul İl Başkanı’nın da katılımı ile gerçekleşen sahur programında 24 Haziran seçimleri hakkında istişare yapıldı.

MHP İlçe Teşkilatı Sahurda Buluştu !
MHP İlçe Teşkilatı Sahurda Buluştu ! Admin

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığının organize ettiği sahur programında MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür ile teşkilat mensupları bir araya geldi. Sultangazi Belediye Binasının yan tarafında kurulan Kudüs temalı etkinlik çadırında düzenlenen sahur programına teşkilat mensupları yoğun ilgi gösterdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, sahur programının açılış konuşmasında 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak; “Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bu seçimden zafer ile çıkmak için sokak sokak, cadde cadde gezip, çalmadı kapı bırakmayacağız. Cumhur İttifakı’nın devletin bekası için ne denli önemli olduğunu halkımıza anlatarak desteklerini isteyeceğiz” dedi.

Partisinin düzenlediği sahur programına katılan MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, programı organize eden MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel’e teşekkür ederek konuşmasına başladı. Gür; konuşmasında Cumhur İttifakı’nın önemini anlatarak teşkilat mensuplarına seslendi ve “Sultangazi’de bu inançlı kadrolara olduğu müddetçe buradan zaferle ayrılacağımızdan hiç şüphem yok. İnanıyorum ki hepiniz hiç durmadan gecenizi gündüzüne katarak bu dava için vatan için elinizden geleni yapacaksınız ve Cumhur İttifakı’nı galip kılacaksınız” dedi.

Program çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı