Advert
Advert
Advert

Bakan Soylu; Trabzonlu Gençler ile Buluştu !

Trabzon Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları’nın organize ettiği sahur programında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Trabzonlu gençler bir araya geldi.

Bakan Soylu; Trabzonlu Gençler ile Buluştu !
Bakan Soylu; Trabzonlu Gençler ile Buluştu ! Admin

Trabzon Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları tarafından Sultangazi’de organize edilen sahur programında İçişleri Bakanı, Trabzon Milletvekili ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Süleyman Soylu ile Trabzonlu gençler bir araya geldi.

Düzenlenen sahur programına İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanı sıra İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel, TDF Genel Başkanı İsmail Şatıroğlu, Sultangazi Trabzonlular Derneği Başkanı Hasan Kul, Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği ve çok sayıda Trabzonlu vatandaş katıldı.

Sultangazi Trabzonlular Derneği başta olmak üzere diğer ilçelerin dernek yönetimleri de Sultangazi’de düzenlenen sahur programına katılım sağladı. Sahur programında konuşan İçişleri Bakanı, Trabzon Milletvekili ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, geleceği gençler için daha yaşanabilir kılmak için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya çalıştıklarını ifade etti.
Soylu ayrıca Trabzon’a yapılan yatırımlar hakkında katılımcılara bilgiler vererek, Trabzon’un bir başkent olduğunu ifade etti.

Sahur programı çekilen hatıra fotoğrafı ve Süleyman Soylu adına dikilen 61 ağıcın belgesi takdim edilerek son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı