Sultangazispor ve Eğit Dil Bilimleri Dev Projede Buluştu !

Sultangazi’nin köklü spor kulüplerinden ve bünyesinde en çok sporcu bulunan Sultangazispor’dan, sporcuları için büyük bir anlaşmaya imza attı. Sultangazispor, Eğit Dil Bilimleri ile çok önemli bir projeye imza atarak, gençlere hem spor yapma imkânı hem de dil öğrenme imkânı sağlanacak.

Sultangazispor ve Eğit Dil Bilimleri Dev Projede Buluştu !
Sultangazispor ve Eğit Dil Bilimleri Dev Projede Buluştu ! Admin

Sultangazi’nin iki önemli kurumu bir proje de buluşarak, Sultangazi’li gençler için çok önemli bir anlaşmaya vardılar. Sultangazispor bünyesinde spor yapan gençler Eğit Dil Bilimleri’nde; dil eğitimi alacak, Eğit Dil Bilimleri’nde dil eğitimi gören gençler Sultangazispor çatısı altında spor yapacak.

Sultangazi’li Gençler Hem Spor Yapacak Hem de Dil Öğrenecek !

Bu anlaşma ile birlikte Sultangazili gençler hem spor yaparak sağlıklı bir yaşam sürecek hem de dil eğitimi alarak başarılı bir gelecek için büyük bir adım atmış olacaklar. Sultangazi’nin büyük iki kurumu yaptıkları bu anlaşma ile Sultangazi’li gençlerin yaşam standartlarını arttırırken, ilçenin de eğitim seviyesini en üst noktaya taşınmış olacak. Bilinçli ve eğitimli bir toplum yetiştirmek adına atılan bu adım kamuoyu tarafından takdirle karşılandı.

Eğit Dil Bilimleri’nde verilen eğitimde 9 ayrı sınıf bulunurken, bu eğitimler üç grup halinde veriliyor. Sabahçı, öğlenci ve akşamcı öğrenciler halinde üç farklı grupta eğitim görecek olan gençlerin normal eğitim ve öğretimleri aksamayacak şekilde ders programları uygulanıyor.

Sultangazi’de uzun yıllardır gıda sektöründe faaliyet gösteren ve kalitesiyle her kesimin tercihi olan Sıhhat Unlu Mamullerinin iştiraki olan Eğit Dil Bilimleri, bu projede yer alarak kalitesini gıda sektöründe olduğu gibi, eğitim sektöründe de kanıtlamış oldu.

Eğit Dil Bilimleri Sultangazi Şube Müdürü Sedat Bektaş ve Sultangazispor Kulübü Başkanı Nevzat Yılmaz anlaşmaya imza attıkları sırada ortak mesaj verildi.

“Başarılı yarınlar için bilinçli bir toplum yetiştirmeliyiz. Bunun için sağlıklı bir yaşam ve eğitim şart. Sultangazispor Kulübümüz sağlıklı bir yaşam için üstüne düşeni yapacak. Eğit Dil Bilimleri ise bilinçli bir toplum yetiştirmek için eğitim alanında üstüne düşeni yapacak. Yaptığımız bu anlaşmanın Sultangazi için büyük bir önem arz ediyor. Gençlerimizi bu proje kapsamında daha aydınlık yarınlar için yetiştireceğiz. Sultangazi’ye hayırlı olsun” dendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güdef 14 Yaşında
Güdef 14 Yaşında
Çocuklarınızın Aşılarını Aksatmayın!
Çocuklarınızın Aşılarını Aksatmayın!