Advert
Advert
Advert

Birinci, Başvurusunu Gerçekleştirdi !

Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, görevinden istifa ederek AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığına, Sultangazi Belediye Başkanlığı için başvurusunu gerçekleştirdi.

Birinci, Başvurusunu Gerçekleştirdi !
Birinci, Başvurusunu Gerçekleştirdi ! Admin

Yaklaşık 10 yıldır Sultangazi Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Mustafa Birinci, 31 mart yerel seçimlerinde Sultangazi Belediye Başkanı olmak için AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Mevcut görevinden istifa ederek, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ile ilçe binasında bir araya gelen Birinci, sonrasında Sultangazi Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Aday adaylığı başvurusunu gerçekleştiren Birinci’yi dostları yalnız bırakmazken, sosyal edya üzerinden aday adaylığı sürecinin başladığını duyurarak şu ifadeleri kullandı;
Yaklaşık 10 yıldır Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığım Sultangazi ilçesine daha iyi hizmet verebilmek için bu kutlu yolda bende varım diyerek AK Parti Sultangazi Belediye Başkanlığına Aday Adaylığı başvurumu yaptım. Desteklerinizi bekliyorum” dedi.


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı