Advert
Advert
Advert

Bayram Sevinçer’den Yeni Yıl Mesajı !

İsmetpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Bayram Sevinçer yayımladığı yeni yıl mesajında, 2019'un, Sultangazi’ye, İstanbul'a, Türkiye'ye ve tüm insanlığa iyilik, güzellikler getirmesini diledi.

Bayram Sevinçer’den Yeni Yıl Mesajı !
Bayram Sevinçer’den Yeni Yıl Mesajı ! Admin

"Yeni bir yıla daha hoş geldin demenin mutluluğunu yaşıyoruz." ifadelerini kullanan Sevinçer, mesajında şunları kaydetti:

"2019'un, , cennet vatanımıza ve tüm insanlığa iyilik ve güzellikler getirmesini içten duygularımla temenni ediyorum. Dilerim umutlarla karşıladığımız yeni yıl, gönül bağlarımızın daha da sağlamlaştığı, huzurlu yarınlara kucak açtığımız, tüm hayallerimizin gerçekleştiği bir yıl olsun.

Her günümüz, bir öncekinden çok daha huzurlu, çok daha güzel olsun, her günümüz yaşam sevinciyle dolsun. Adeta bir ebru gibi renkleri ve ışıltısıyla göz kamaştıran yedi tepeli şehrimizin güzel mahallesi İsmetpaşa’nın ışığını daha da parlatmak, sıkıntıları paylaşarak çözmek için yeni yılda da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 2019'un, size, ailenize, sevdiklerinize, Türkiye'ye ve tüm dünyaya iyilikler ve güzellikler getirmesi dileğiyle,

Mutlu yıllar."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı