Gaziosmanpaşa'nın Adayı Bilal Ay

Gaziosmanpaşa'nın sevilen ve tanınan ismi Bilal Ay, Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı oldu.

Gaziosmanpaşa'nın Adayı Bilal Ay
Gaziosmanpaşa'nın Adayı Bilal Ay Admin

Gaziosmanpaşa'nın sevilen ve tanınan ismi Bilal Ay, Saadet Partisi'nden Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı oldu. Gerek sokaklarda gerekse sosyal medyada adı sıkça belediye başkanlığı için dillendirilen Ay'ın adaylığı Gaziosmanpaşa'da büyük yankı uyandırdı.

SEÇİMİN FAVORİSİ

2014 yerel seçimlerinde de aday olan ve partisinin Türkiye'deki en fazla oyunu alan Bilal Ay'ın bu kez seçimlerin favorisi olduğu ve her partiden seçmenin rahatlıkla oyunu alabilecek bir isim olduğu da Gaziosmanpaşalılar tarafından konuşuluyor. Ayrıca ay ilçenin spor kulüpleri tarafından da oldukça seviliyor.
SEVİM: DÜRÜST, TEMİZ, ÇALIŞAN VE İŞİNİN EHLİ

Bilal Ay’ın adaylığını sosyal medya hesabından duyuran Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim mesajında, “Sultan Fatih’in emanetine sahip çıkacak temiz, dürüst, çalışkan ve işinin ehli adaylarımızı açıklamaya devam ediyor” ifadelerini kullandı.

AY: DOĞDUĞUM, BÜYÜDÜĞÜM, YAŞADIĞIM İLÇE
Adaylığının açıklanmasının ardından ise Gaziosmanpaşa Belediye Başkan Adayı Bilal Ay sosyal medya hesabında, “Partim tarafından doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım Gaziosmanpaşa’mıza belediye başkan adayı olarak görevlendirildim. Beni bu göreve layık gören büyüklerime teşekkür ediyor; dostlarımın, tüm Gaziosmanpaşalı hemşehrilerimin desteklerini ve dualarını bekliyorum ”ifadelerine yer verdi.

BİLAL AY KİMDİR?

1980 yılında Gaziosmanpaşa'da doğan Bilal Ay, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini bu ilçede tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun oldu.

Bezyüzevlerspor'da bir süre futbol oynadı. Vatani görevini Erzurum'da ifa etti.

Gençlik yıllarından itibaren Milli Gençlik Vakfı'nın Gaziosmanpaşa Şubesi'nde çeşitli görevler üstlendi.

Saadet Partisi Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı'nda ilçe başkanlığı dahil bir çok görev aldı.

Uzun süre Saadet Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcı olarak görev aldı.

Yaklaşık 2 yıldır, kurucusu ve Genel Başkanı olduğu Temiz Toplum Derneği'nde başta uyuşturucu olmak üzere bağımlılıklarla mücadele eden Bilal Ay, aynı zamanda Çankırı Dernekler Federasyonu İstişare Kurulu Üyesidir.

Evli olan Ay, 3 çocuk babasıdır

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurban Kesimi ve Hijyen Kursu’nda Sertifikalar Verildi
Kurban Kesimi ve Hijyen Kursu’nda Sertifikalar Verildi
Anne Adaylarına Sağlıklı Bir Bayram İçin 6 Öneri !
Anne Adaylarına Sağlıklı Bir Bayram İçin 6 Öneri !