Error 520 Ray ID: 4ca03b529f789ca7 • 2019-04-19 16:24:58 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

Hak-Ev’de Kongre Mesaisi
Advert
Advert

Hak-Ev’de Kongre Mesaisi

Sultangazi'nin en aktif sivil toplum kuruluşlarından Erzurum Cibo aşireti mensubu ve aynı zamanda da en kalabalık aile VAKFI olarak bilinen Hak-Ev 26 Ocak günü kongre yapacağını duyurdu.

Hak-Ev’de Kongre Mesaisi
Hak-Ev’de Kongre Mesaisi Admin

Başkan Muzaffer Aydın öncülüğünde hazırlıklarını sürdüren dernek yönetimi yapılacak olan kongre nedeni ile Sultangazi’de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.Merkezi Sultangazi'de bulunan derneğin hali hazırda başkanlık görevini yürüten Muzaffer Aydın başta Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay olmak üzere İlçe Kaymakamı Uğur Kalkar, İlçe Milli eğitim Müdürü İbrahim Demir ve siyasi partiler ile bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek hem dernek olarak her yıl yaptırdıkları ajandadan hediye etti. Başkan Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Kongre için hazırladıkları davetiyeleri taktim edip yapılacak olan kongrede kendilerini de aralarında görmek istediklerini ifade ederek kongreye davet etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2019 Sultangaziajans.Com Tüm hakları saklıdır.
Sistem :
Haber Yazılımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı