Error 520 Ray ID: 4ca030943aa1c841 • 2019-04-19 16:17:37 UTC

Web server is returning an unknown error

You

Browser

Working
Amsterdam

Cloudflare

Working
xrated.phpshelltr.info

Host

Error

What happened?

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

What can I do?

If you are a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you are the owner of this website:

There is an issue between Cloudflare's cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

CONAX Sultangazispor’da Ayrılık !
Advert
Advert

CONAX Sultangazispor’da Ayrılık !

Bölgesel Amatör Lig 9. Grup ekiplerinden İstanbul temsilcisi Sultangazispor’da Teknik Direktör Hasan Kurtuluş ile yollar ayrıldı.

CONAX Sultangazispor’da Ayrılık !
CONAX Sultangazispor’da Ayrılık ! Admin

Bölgesel Amatör Lig 9. Grupta mücadele eden İstanbul temsilcisi Sultangazispor’da ani bir ayrılık yaşandı. Üst üste yaşanan puan kayıplarının ardından Sultangazispor’un Teknik Direktörü Hasan Kurtuluş ile yollar ayrıldı.

Maltepespor galibiyeti ile sezonun ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapan Sultangazispor, üst üste yaşadığı puan kayıplarının ardından şampiyonluk hedefinden oldukça uzaklaşmış ve İstanbul takımları arasında 3. Sırada yer alıyor. Sultangazispor bulunduğu konum itibari ile düşme potasında yer alıyor.

Sultangazispor Kulübü Yönetimi yaşanan ayrılığın ardından yeni Teknik Direktör arayışlarına ara vermeden devam ediyor. Sultangazispor Kulübü bir kaç isimle temas halinde. Yeni teknik ekip ile en kısa sürede anlaşmaya varılması bekleniyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Copyright 2019 Sultangaziajans.Com Tüm hakları saklıdır.
Sistem :
Haber Yazılımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı