Advert
Advert
Advert

Aydoğan, Esnaftan Söz Aldı!

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan, seçim çalışmalarına Sultançiftliği Mahallesi'nde gerçekleştirdiği esnaf ziyareti ile devam etti.

Aydoğan, Esnaftan Söz Aldı!
Aydoğan, Esnaftan Söz Aldı! Admin
Haberin videosu için tıklayın!

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan Yerel Seçimler için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Esnaf ziyaretleri yapan Aydoğan, Sultançiftliği Mahallesi esnafını ziyaret ederek destek sözü aldı.

Sultançiftliği Mahallesi esnafının sıcak ve samimi yaklaşımından dolayı memnun olan Hüseyin Aydoğan, gördüğü yoğun ilginin karşılığını 31 Mart'tan sonra çok çalışarak ödeyeceğini belirtti. Aydoğan ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ziyaret ettikleri esnaflara projelerini anlatırken, seçilmeleri halinde yönetim şeklini değiştireceklerinden bahsederek, 5 önemli unsurun belediye ile  bulaşmasını engelleyeceklerini dile getirdi.

Aydoğan, yolsuzluk, rüşvet, faiz, israf ve adam kayırmanın önüne geçeceklerini belirterek, hep birlikte daha güzel ve yaşanabilir bir Sultangazi için daha çok çalışmanın sözünü vererek, 31 Mart için esnaftan da destek sözü aldı.

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan seçim çalışmalarına Sultançiftliği Mahallesi'nde gerçekleştirdiği esnaf ziyareti ile devam etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
İstanbul’u çıkarttığımız zaman Türkiye yüzde 35 fakirler
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı
Başakşehir AGD’den Çanakkale Mesajı